WYGODA I ELEGANCJA w doskonałej formie
od 1998r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 5 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE w 2 krokach
  wariant cena ilość wartość rabat
koszt dostawy od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 5 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE w 2 krokach

DOSTAWA

1. Zamówione produkty dostarczane będą za pośrednictwem współpracujących ze Sprzedawcą firm kurierskich a szczegółowe informacje o warunkach dostawy dostępne są także w procesie składania zamówienia w sklepie internetowym.
2. Sklep oferuje DARMOWĄ DOSTAWĘ w granicach Polski na cały asortyment ze wskazanymi poniżej firmami kurierskimi:
 • 0 zł - odbiór własny w siedzibie Sprzedawcy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (Żory, ul. Rolnicza 8)
 • 0- kurier GEODIS przesyłka paletowa (wysyłka w ciągu 7-10 dni roboczych + dostawa w ciągu 2 dni)
 • 0- kurier POCZTEX (wysyłka w ciągu 7-10 dni roboczych + dostawa w ciągu 2 dni)
3. Realizacja zamówienia poza granice Polski (cała Europa) następuje po wpływie środków na konto Sprzedawcy a czas wysyłki wynosi 7-10 dni roboczych. W przypadku zamówienia produktów o dużych gabarytach lub wadze, kiedy kalkulacja kosztu wysyłki zagranicznej z firmy kurierskiej wyniosłaby powyżej 400 zł / € 90 wycena jest przygotowywana indywidualnie z opcją rezygnacji kupującego bez ponoszenia przez niego żadnych kosztów.
4. W przypadku wysyłki do miejsca docelowego leżącego poza granicami Państw Członkowskich Unii Europejskiej, należna cena zakupionych towarów może ulec zwiększeniu o wartość należnych opłat
    celnych

PŁATNOŚĆ

1. Sklep oferuje następujące metody płatności:

 • pobranie (zapłata przy odbiorze, przy kwocie powyżej 5.000 zł wymagana jest zaliczka 30%)
 • PayU (szybki przelew bankowy)
 • BLIK
 • e-Raty on-line (10 rat 0%)
 • karta / Google Pay / Apple Pay
 • PayPo (odroczona płatność do 30 dni do wartości 2.000 zł)
 • przelew PLN: 09 1090 2590 0000 0001 4941 0002 ; JARDEX ul.Rolnicza 8
 • przelew w EURO: IBAN: PL 42 1090 2590 0000 0001 4854 3877 ; SWIFT: WBKPPLPP ; JARDEX ul.Rolnicza 8
 • przelew z odroczonym terminem 14 dni (szkoły, urzędy i jednostki budżetowe)

  2. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sprzedawcę płatności, za zamówione produkty i koszty dostawy. W przypadku gdy Kupujący wybrał formę zapłaty "za pobraniem" realizacja zamówienia następuje niezwłocznie. Zamówienie ulega anulowaniu, jeśli wpłata środków za zamówione produkty nie nastąpi w ciągu 5 dni kalendarzowych od dnia potwierdzenia zamówienia. Zamówione produkty do momentu rejestracji wpłaty, nie będą w sklepie zarezerwowane.


PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 1. Kupujący, bez względu na to czy jest konsumentem czy też nie, ma prawo do odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Możliwość odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym kupujący wszedł w posiadanie zamówionego produktu lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego weszła w posiadanie zamówionego produktu.
 2. O odstąpieniu od umowy, pod rygorem nieważności, Kupujący zobowiązany jest poinformować Sprzedawcę w formie pisemnej w drodze jednoznacznego oświadczenia woli (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub e-mailem na adres sklep@jardex.pl). Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy stanowi załącznik do Regulaminu (pobierz wzór).
 3. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Kupującemu zostaną zwrócone wszystkie dokonane płatności, w tym różnica kosztów pomiędzy otrzymaną przez Sprzedawcę należnością za dostawę i kosztem najtańszej opcji dostarczenia oferowanej przez Sprzedawcę o której mowa w Regulaminie. Zwrot należności nastąpi nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca otrzymał oświadczenie woli Kupującego o odstąpieniu od umowy. Zwrot należności nastąpi przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Kupującego w pierwotnej transakcji, chyba że Strony umowy uzgodnią inny sposób. Kupujący w każdym przypadku nie ponosi żadnych opłat związanych z tym zwrotem.
 4. Sprzedawca , w przypadku gdy produkty zostały już wysłane do Kupującego, zastrzega sobie prawo, wstrzymania się ze zwrotem należności do czasu zwrotu produktów lub do czasu dostarczenia dowodu ich odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 5. Produkty należy odesłać niezwłocznie na adres Sprzedawcy tj.: JARDEX sp. z o.o. ul. Rolnicza 8, 44-240 Żory, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostało wysłane do Sprzedawcy oświadczenie woli o odstąpieniu od umowy.
 6. Koszty zwrotu produktów ciążą na Kupującym.
 7. Kupujący odpowiada za zmniejszenie wartości produktu wynikającej z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i jego funkcjonowania.
 8. Kupujący, celem usprawnia procedury zwrotu, zobowiązany jest wraz z produktem zwrócić Sprzedawcy dowód zakupu (faktura lub paragon).
 9. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje kupującemu w sytuacji, w której przedmiotem świadczenia jest towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, co odpowiada wyborowi przez kupującego rodzaju i koloru tkaniny oraz wybarwienia drewna. Niniejsza podstawa prawna szerzej opisana jest w Ustawie o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. Art. 38 pkt 1 ppkt 3.
4.6