WYGODA I ELEGANCJA w doskonałej formie
od 1998r.
wartość koszyka: 0 zł, koszt dostawy od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 5 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE w 2 krokach
  wariant cena ilość wartość rabat
koszt dostawy od 20 zł, do darmowej dostawy brakuje 5 zł
do zapłaty 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE w 2 krokach

Firma JARDEX to polska, rodzinna firma, która zdobyła w Europie uznanie jako producent wysokiej jakości krzeseł, foteli i stołów.
Nasza historia rozpoczęła się w 1998 roku i od tego czasu, dzięki innowacyjnym pomysłom oraz wieloletniemu doświadczeniu naszych projektantów i technologów, tworzymy wyjątkowe produkty, które spełniają potrzeby użytkowników w zakresie jakości, funkcjonalności i designu. Nasz sklep odpowiada na oczekiwania współczesnych konsumentów, oferując pełną swobodę i komfort zakupów oraz produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Dzięki naszej ofercie spełniamy te wszystkie wymagania, dostarczając oryginalne meble wykonane z materiałów najwyższej jakości.


Na co stawiamy
  • Dzięki nowoczesnej i zautomatyzowanej linii produkcyjnej zapewniamy bardzo krótkie terminy realizacji
  • Nasz system kontroli jakości umożliwia nadzór nad produktami na każdym etapie produkcji. Każdy produkt jest dokładnie sprawdzany pod kątem jakości i zgodności z zamówieniem
  • Stawiamy na najlepsze surowce – naturalne lite drewno, ekologiczne lakiery i bejce oraz najwyższej jakości tkaniny w różnorodnych kolorach i strukturach
  • Nasze produkty cechuje staranność wykonania i dbałość o detale, co gwarantuje ich trwałość i komfort użytkowania przez wiele lat.

Różnorodność i szeroki wybór
W naszej ofercie znajdziesz meble, które zostały starannie zaprojektowane z myślą o codziennym użytkowaniu. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży meblarskiej, doskonale rozpoznajemy potrzeby i oczekiwania klientów. Nasze meble dostępne są w wielu popularnych stylach: nowoczesnym, skandynawskim, retro, industrialnym, klasycznym oraz glamour. Oferujemy również produkty niszowe, które zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów.

W naszym asortymencie znajdziesz meble dedykowane do praktycznie każdego pomieszczenia: salonu, jadalni, sypialni, biura, restauracji czy ogrodu. Produkty są dostępne od ręki lub na indywidualne zamówienie, a pełna personalizacja krzeseł i foteli pozwala spełnić potrzeby współczesnych użytkowników. Nasz rozwój jest ukierunkowany na zadowolenie klientów, których opinie są dla nas najwyższą wartością. Otwartość na sugestie i dostosowywanie się do potrzeb rynku przyczyniają się do ciągłego doskonalenia jakości i różnorodności naszej oferty.

Zapraszamy do odkrywania naszych krzeseł, foteli i stołów, które zapewnią jakość, styl i wygodę w Twoim wnętrzu. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

4.6